Kurz Astrologie pro každý den

Kurz Astrologie pro každý den je určen pro zájemce z řad laické veřejnosti, kteří často čtou horoskopy v novinách, časopisech, na internetu, ale tuší, že skutečná astrologie je hlubší a chtěli by se seznámit s dalšími možnostmi, které může horoskop pro život člověka poskytnout.

Kurz poskytuje základní, stručné seznámení a problematikou astrologie. Pro zvídavější může být tento kurz branou do světa tradičních esoterických nauk dávné moudrosti lidstva, cestou k dalšímu sebevzdělání, rozvoji osobnosti, knihám, informacím o světě a spiritualitě. Dalším účelem kurzu je šíření správného obrazu astrologie mezi veřejností.

Podrobnosti zde.

Kurz AstroKoučink, astrologie a moderní psychoterapie

Kurz AstroKoučink, astrologie a moderní psychoterapie je určen pro studenty astrologie, pokročilé laické zájemce o astrologii a profesionální astrology, kteří vědí, že moderní astrolog má být zejména dobrým psychologem a chtějí se seznámit s průniky psychoterapie a koučinku s astrologií i jinými tradičními poznávacími metodami.

Kurz poskytuje základní přehled psychoterapie, koučinku a jejich možná propojení s astrologickým poradenstvím. Kurz je koncipován formou workshopu, umožňuje praktické vzájemné vyzkoušení a sebezážitkové osvojení psychoterapeutických metod pro využití v práci astrologa.

Podrobnosti zde.