Tranzitní horoskop

Tranzitní, přepovědní horoskop zkoumá aktuální kvalitu času. Planety a vesmírné body se stále pohybují. Z jejich postavení mezi sebou i vůči vašemu horoskopu se dá vyčíst charakter současné situace, kterou prožíváte, budoucí témata, která se mohou v životě objevit, jejich možný průběh.

Každá doba je pro něco vhodná a pro něco ne. Můžeme zkoumat, kdy se máme snažit, kdy je naopak lepší zbrzdit. Kdy změnit práci, začít podnikat, stavět, studovat. Čím budou procházet naše vztahy, lásky, manželství. Kdy je příznivá doba pro jednání, zkoušky, soudy, operace, cestování atd.

Co je to kvalita času?

Filosofie říká, že čas není kalendář, nejsou to sekundy, minuty a hodiny, odměřované ručičkami hodinek. To je jen technická podoba času, kterou si lidé uměle zavedli, aby se mohli scházet a vzájemně sladit své konání. Již v antice se rozlišoval chronos, tedy mechanicky plynoucí čas, a kairos, kvalita času.

Každý máme svůj vlastní čas, vnitřně prožívaný. Stejný den je pro někoho skvělý a pro jiného "den blbec". Jestli den bude úspěšný nebo nebude stát za nic, vnitřně cítíme již ráno při probuzení. Pohled do hvězd nám naše tušení potvrdí.

I vnímání času je neostré. V každém okamžiku žijeme současně ve třech dimenzích. Částečně cítíme minulost, která nás ke dnešku přivedla, částečně se soustředíme na to, co právě děláme, ale myslíme i na budoucnost, ke které nás naše myšlenky a činy vedou.

Navíc všichni víme, že i pocit plynutí času je individuální. Někdy se minuty vlečou jako hodiny a nervozitou nevydržíme na místě, jindy týden uplyne jako hodina a nechce se nám pryč.

Moderní člověk žije v přesvědčení, že ovládá přírodu a život. To je falešná představa. Jsme příliš nepatrní vůči Vesmíru. Nemůžeme za každou cenu denně vítězit. Lepší je vnímat tok času jako řeku, po které plujeme, která je za každou zátočinou jiná, vyhledávat hlubokou vodu mezi peřejemi, kameny, padlými stromy a mělčinami, obtížná místa bezpečně překonávat.

Tak to naši předkové dělali po celou dobu vývoje lidstva. Často pohledem na hvězdné nebe, tranzitním horoskopem.

Solární horoskop

Solární horoskop je predikční, přepovědní horoskop, který se sestavuje pro okamžik návratu Slunce do stejné polohy, ve které stálo při narození. Solární horoskop ukazuje hlavní životní témata a kvalitu času pro období jednoho roku, od narozenin do narozenin.

Lunární horoskop

Lunární horoskop je také predikční, předpovědní horoskop, který se počítá pro okamžik návratu Luny do stejné polohy, ve které stála při narození. Lunární horoskop naznačuje děje během příštího oběhu Luny kolem Země, tedy v období zhruba 4 týdnů.

Objednat horoskop - napište nám

Zpět na nabídku služeb